Kurs Sommelierski Gdańsk - Szkolenie Sommelierskie Trójmiasto - Kurs Sommelier Gdynia Sopot Pokaz Sommelierski Degustacja Wina
Kurs flair
Strona głównaO nasDlaczego myDegustacjeKursyBon na kursKontakt
O nas

Nasze usługi obejmują:

Profesjonalny Kurs Sommelierski
Profesjonalny Kurs Sommelierski skierowany jest do osób zainteresowanych pracą w zawodzie sommeliera, jak i do osób, które tylko hobbystycznie interesują się winem i chcą pogłębić swoją wiedze na jego temat. Kurs trwa 20 godzin wykładowych i kończy się egzaminem. Po ukończeniu szkolenia absolwent otrzyma dyplom w dwóch językach: polskim i angielskim, co znacznie ułatwi znalezienie pracy za granicą. Szkolenie odbywa się w profesjonalnym lokalu przystosowanym do szkoleń gastronomicznych.

Koszt kursu wynosi 590 zł.

Szczegółowy opis kursu znajduje się w zakładce "DLACZEGO MY" oraz  "KURSY".

Masters of Bartenders to firma usługowa z branży szkoleniowej, oferująca klientom profesjonalny kurs i szkolenie sommelierskie. Fundamentem firmy są profesjonaliści z gastronomii, których na co dzień można spotkać w najlepszych trójmiejskich lokalach. Pragniemy zapewnić naszym klientom najwyższy poziom świadczonych usług, poprzez wprowadzenie wielu innowacyjnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji. Nasza firma stworzona jest przez pasjonatów, którzy zdobywali doświadczenie w najlepszych restauracjach, hotelach, kawiarniach, klubach czy barach. Masters of Bartenders to firma dynamiczna, innowacyjna, wyznaczająca nowy, wyższy poziom świadczonych usług. Poza kursami otwartymi organizujemy również szkolenia zamknięte: dla pracowników lokali gastronomicznych, dla szkół oraz kursy indywidualne. Posiadamy również własną agencję barmańską oraz firmę oferującą profesjonalne doradztwo gastronomiczne. Mieliśmy przyjemność prowadzić nasze kursy i szkolenia m.in. w Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Elblągu, Olsztynie, Szczecinie, Tczewie i Sopocie. Organizujemy również pokazy sommelierskie oraz prezentacje i degustacje komentowane win.

Dlaczego warto zapisać się na kurs sommelierski?

Rynek gastronomiczny rozwija się od wielu lat bardzo intensywnie w Polsce. Dlatego aby móc odnieść sukces niezbędny jest profesjonalizm. Profesjonalni sommelierzy są niezastąpieni w licznych restauracjach ale również w hotelach, kawiarniach czy pubach, których u nas nie brakuje.


Dlatego nie warto zwlekać! Podejmij ten krok, zainwestuj w siebie, zapisz się na kurs i poznaj więdzę na temat win oraz zdobądź kwalifikacje do pracy w zawodzie sommeliera!

Nazwa szkolenia:  
Kurs Sommelierski
Data:  Miejsce:  
30-31. 03. 2019Gdańsk - weekend


Zapoznaj się też z ofertą Profesjonalnych Kursów Barmańskich

COPYRIGHTS © 2012 MASTERS OF BARTENDERS

Kurs Sommelierski Gdańsk - Szkolenie sommelierskie Trójmiasto - Kurs Sommelier Gdynia Sopot Pomorskie Elbląg Bydgoszcz Toruń Olsztyn Rumia Pokaz Sommelierski Degustacja Komentowana Prezentacja i Degustacja Wina, Pokazy Sommelierskie event Trójmiasto


© Kurs Sommelierski Masters of Bartenders. Kopiowanie treści strony bez zgody administratora zabronione.
Projekt oraz wykonanie:strony www gdynia